Dzisiaj jest: 20 Grudzień 2014    |    Imieniny obchodzą: Bogumiła, Dominik
Start Ogłoszenia parafialne
  1. W dzisiejszą i przyszłą niedzielę przy wyjściach z kościoła ministranci naszej parafii rozprowadzać będą sianko na stół wigilijny. Dobrowolna ofiara złożona na ten cel przeznaczona zostanie na wyjazd letni naszej Służby Liturgicznej. Dziękujemy za wsparcie.

  2. W tym tygodniu RORATY w poniedziałek, środę i (wyjątkowo) w czwartek o godz. 18:30.

  3. w piątek 19 grudnia o godz. 18:30 Koło Przyjaciół Radia Maryja przy naszej parafii zaprasza na comiesięczną Mszę św. i nabożeństwo ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki, w intencji Ojczyzny i dzieł Radia Maryja. Wyjątkowo w tym miesiącu, spotkanie wieczorne Przyjaciół Radia Maryja przełożone jest na godz. 15:00 ze względu na Spotkanie opłatkowe grup parafialnych. Spotkanie to odbędzie się w sali domu parafialnego, wejście od strony Targowiska. W spotkaniu opłatkowym uczestniczyć będą: Czciciele Miłosierdzia Bożego, św. S. Faustyny i św. O. Pio, Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci, Matki Różańcowe i Róża Medjugorska. Serdecznie zapraszamy!

  4. Okazja do spowiedzi św. adwentowej codziennie – podczas wszystkich Mszy św.

  5. Opłatki i świece na stół wigilijny można nabywać w Biurze Parafialnym.

  6. W sobotę (20.XII) po Mszy św. sprawowanej o godz. 8:00 ks. Sebastian i ks. Przemysław odwiedzą chorych z posługa sakramentalną.
  7. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i na cele dobroczynne – składamy serdeczne „Bóg zapłać !”. Dziękujemy też za kwiaty do ołtarza i odzież dla potrzebujących.

  8. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy: Bożenę Kaczmarek, Teresę Huszpaniak i Halinę Herman. Polecamy ich dusze i wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. „Dobry Jezu...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday10
mod_vvisit_counterYesterday382
mod_vvisit_counterThis week1951
mod_vvisit_counterLast week3281
mod_vvisit_counterThis month21523
mod_vvisit_counterLast month11176
mod_vvisit_counterAll days375591

We have: 2 guests, 2 bots online
Your IP: 54.90.18.61
 , 
Today: Gru 20, 2014

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne