Dzisiaj jest: 27 Sierpień 2014    |    Imieniny obchodzą: Monika, Cezary, Józef
Start Ogłoszenia parafialne
  1. Wchodzimy w ostatni tydzień Sierpnia. Czas wakacji i urlopów nieubłagalnie zmierza ku końcowi. Niezależnie od tego jakie nastroje nam towarzyszą, winniśmy okazać Panu Bogu wdzięczność i prosić Go o błogosławieństwo na czas podejmowanej pracy bądź nauki.
  2. We wtorek przeżywac będziemy Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej - Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie. Msze św. jak w dni powszednie. Po Mszy św. sprawowanej o godz. 8:00 odprawimy nabożeństwo różańcowe. A po ostatniej Mszy św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej. A o godz. 20:00 zgromadzimy sie w kościele na spiew "Godzinek" ku chwale Matki Bożej i "Apel Jasnogórski".
  3. W sobote, w Katedrze, Dożynki Diecezjalne. O godz. 12:00 uroczysta Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory, pod przewodnictwem Ksiedza Arcybiskupa Wojciecha Polaka - Prymasa Polski. Zachęcamy parafian , a szczególnie rolników, licznego udziału w tym modlitewnym spotkaniu.
  4. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i na cele dobroczynne – składamy serdeczne „Bóg zapłać !”. Dziękujemy też za kwiaty do ołtarza i odzież dla potrzebujących.
  5. Modlimy sie za naszych zmarłych "Wieczny odpoczynek..."

Aktualne ogłoszenia parafialne zawsze wywieszone są w gablocie w kruchcie kościoła.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday425
mod_vvisit_counterYesterday305
mod_vvisit_counterThis week1193
mod_vvisit_counterLast week3637
mod_vvisit_counterThis month13014
mod_vvisit_counterLast month11771
mod_vvisit_counterAll days319646

We have: 3 guests, 1 bots online
Your IP: 54.83.230.219
 , 
Today: Sie 27, 2014

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne