Dzisiaj jest: 22 Maj 2015    |    Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena
Start Ogłoszenia parafialne
  1. Trwa miesiąc maj poświęcony Matce Najświętszej. Nabożeństwa majowe odprawiamy w dni powszednie, po Mszach św. sprawowanych o godz. 8:00 i 18:30, a w niedziele o godz. 18:30.

  2. We wtorek, o godz 18:30, Koło Przyjaciół Radia Maryja przy naszej parafii, zaprasza na comiesięczną Mszę św. i nabożeństwo majowe z modlitwą ku czci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w intencji Ojczyzny i dzieł Radia Maryja. Po nabożeństwie – wspólne spotkanie w sali Domu Parafialnego.

  3. W czwartek o godz. 18:30 Ks. Przemysław wraz z kolegami kursowymi przeżywać będzie V rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy.

  4. Zostań wolontariuszem na Światowe Dni Młodzieży w 2016 w naszej parafii i w naszym mieście. Pokaz swój talent i podaruj Panu Bogu i bliźnim swój czas. Czekamy na ciebie. Pierwsze spotkanie organizacyjno-informacyjne w piątek o godz. 19:45 w naszej parafii. Zbiórka wszystkich zainteresowanych przy figurze Matki Bożej na palcu przed kościołem.

  5. Wszystkich czcicieli Miłsierdzia Bożego, św. S.Faustyny i św. O.Pio serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i okolicznościowe spotkanie w Domu Parafialnym w sobotę, wyjątkowo o godz. 16:00.

  6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

  7. Wolontariusze ze Wspólnoty Przemienienie, w przyszłą niedzielę zbierać będą ofiary do puszek, na letni obóz dla chorych z gnieźnieńskiego ZOL-u i podzielą się świadectwem swojej działalności.

  8. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i na cele dobroczynne – składamy serdeczne „Bóg zapłać !”. Dziękujemy też za kwiaty do ołtarza i odzież dla potrzebujących.

  9. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy: Halinę Woźniak, Janinę Przedwojską i Teresę Jóźwiak. Polecamy ich dusze i wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. „Dobry Jezu...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday206
mod_vvisit_counterYesterday555
mod_vvisit_counterThis week3403
mod_vvisit_counterLast week6320
mod_vvisit_counterThis month14879
mod_vvisit_counterLast month16982
mod_vvisit_counterAll days466191

We have: 2 guests, 3 bots online
Your IP: 54.166.46.226
 , 
Today: Maj 22, 2015

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne