Dzisiaj jest: 3 Wrzesień 2015    |    Imieniny obchodzą: Izabela, Szymon, Joachim
Start Ogłoszenia parafialne

1.Informujemy, że o września w każdą środę w godz. 11:00-12:00 przedstawiciele naszego KPRM będą pełnić dyżur w biurze parafialnym naszej parafii. Zachlamy , aby w tym czasie załatwiać wszelkie formalności dotyczące Radia Maryja i naszego Koła.

2.W najbliższą sobotę (5.IX) od godz. 8:30 kapłani nawiedzą chorych z sakramentami świętymi, natomiast tego samego dnia o godz. 14:00 odbędzie się w Sali Domu Katechetycznego na piętrze, pierwsza po wakacjach, obowiązkowa zbiórka całej Służby Liturgicznej naszej parafii.

3.Przyszłą niedzielę (6.IX) w naszej parafii przeżywać będziemy jako kolejną już Niedzielę wolontariatu ŚDM 2016. Wolontariusze o godz. 19:00 uczestniczyć będą w Mszy św. a następnie o godz. 20:00 poprowadzą adorację Najświętszego Sakramentu z muzyką i rozważaniami. Oprawę muzyczną poprowadzi zespół Siewcy Miłosierdzia. Po nabożeństwie możliwość powiększenia grona wolontariuszy. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie młodych oraz młode małżeństwa.

4.KPRM im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, przy naszej parafii, serdecznie zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Liczenia, w sobotę 26 września. Wyjazd o godz. 8:00 sprzed naszego kościoła. W programie : Różaniec, Droga Krzyżowa i Msza św. w Bazylice licheńskiej. Zapisy przyjmowane SA w biurze parafialnym w godz. Urzędowania (10-12, pon.-pt.).

5.Kończą się wakacje i rozpoczyna się nowy rok szkolny. Msza św. o światło Ducha św. i pomoc Bożą w nauce, będzie sprawowana w naszym kościele w środę o godz. 11:00. Zapraszamy dzieci, nauczycieli, wychowawców i rodziców.

6.We wtorki w Biurze Parafialnym , w godz. 10-11, u P. Katechetki można zapisywać dzieci, które chciałyby, przed pójściem do szkoły, skorzystać z bezpłatnych śniadań. Chodzi tu szczególnie o dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej.

7.W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W czwartek o godz. 16:30 nabożeństwo Godziny świętej. Zapraszamy wszystkich czcicieli Chrystusa Eucharystycznego. W piątek pamiętajmy o Komunii św. wynagradzającej Najśw. Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy osobiste i całego świata. Okazja do spowiedzi św. podczas wszystkich Mszy św., a dla dzieci od godz. 17:00. O 17:30 Msza św. ku czci Serca Jezusowego.

8.W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 11:30 dzieciom klas I poświęcimy tornistry i przybory szkolne.

9.Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i na cele dobroczynne – składamy serdeczne „Bóg zapłać!”. Dziękujemy też za kwiaty do ołtarza i odzież dla potrzebujących.

10.W minionym tygodniu, pogrzebem chrześcijańskim, pożegnaliśmy Grażynę Budniak-Butera i Pawła Stróżyka. Polecamy ich dusze i wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. „Dobry Jezu …”.