Dzisiaj jest: 27 Listopad 2014    |    Imieniny obchodzą: Ksenia, Walerian, Franciszek
Start Ogłoszenia parafialne
  1. Dzisiejsza uroczystość Chrytusa Króla Wszwechświata - to ostatni mocny akcent roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem.W związu z tym warto zapytać siebie: na ile świadomie przeżywamy rok liturgiczny i czy czynnie włączamy się w jego celebrację?

  2. Duszpasteskie spotaknie Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci odbędzie się w piątek o godz. 15:00. Rozpocznie się ono nabożeństwem Drogi Krzyżowej.

  3. Duszpasterskie spotkanie nauczycieli Gniezna i okolicy odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16:00. Rozpocznie się ono Mszą św. w intencji żyjących i zmarłych pedagogów.

  4. Kończy sie miesiąc listopad poświęcony naszym zmarłym. Pamiętajmy o nich w modlitwach i w ich intencji zamawiajmy Msze św.

  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent - czas radosnego oczekiwania na przyjście Pańskie.

  6. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i na cele dobroczynne – składamy serdeczne „Bóg zapłać !”. Dziękujemy też za kwiaty do ołtarza i odzież oraz obuwie dla potrzebujących.

  7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy: Annę Kantorską, Zofię Tomczak i Martę Gozdowską. Polecamy ich dusze i wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. „Dobry Jezu...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday12
mod_vvisit_counterYesterday350
mod_vvisit_counterThis week1392
mod_vvisit_counterLast week1836
mod_vvisit_counterThis month10193
mod_vvisit_counterLast month11468
mod_vvisit_counterAll days353085

We have: 3 guests, 2 bots online
Your IP: 54.91.163.224
 , 
Today: Lis 27, 2014

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne