Dzisiaj jest: 24 Lipiec 2014    |    Imieniny obchodzą: Kinga, Krystyna, Olga
Start Ogłoszenia parafialne
  1. Wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego, św. S. Faustyny i św. O.Pio serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i okolicznościowe spotkanie w Domu Parafialnym w środę o godz. 15:00.
  2. Zbliża sie święto św. Krzysztofa - Patrona kierowców i podróżujących, które obchodzic będziemy w najbliższy piątek. Tego dnia, po Mszy św. sprawowanej o godz. 18:30 , dokonamy poświęcenia rowerów, motorowerów, motocykli i samochodów. Pojazdy ustawimy na Placu Przykościelnym - wjazd od ul. św. Wawrzyńca. Takiego samego poświęcenia dokonamy w przyszłą niedielę po każdej Mszy św. sprawowanej w kościele i w kaplicy cmentarnej. Pojazdy ustawimy na Placu Przykościelnym , a na cmentarzu przy Biurze Zarządcy Cmentarza - wjazd od ul. Kadłubka. Msza św. o godz. 15:00.
  3. Ofiary zbierane na tacę będa przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. Podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku, na misyjne środki transportu.
  4. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i na cele dobroczynne - składamy serdeczne "Bóg zapłac!" Dziekujemy też za kwiaty do ołtarza i odzież dla potrzebujących.
  5. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy: Waldemara Ziętka i Irenę Daszkiewicz. Polecamy ich dusze oraz wszystkich naszych zmarłych - Miłosierdziu Bożemu. "Dobry Jezu...".

Aktualne ogłoszenia parafialne zawsze wywieszone są w gablocie w kruchcie kościoła.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday192
mod_vvisit_counterYesterday625
mod_vvisit_counterThis week1875
mod_vvisit_counterLast week3320
mod_vvisit_counterThis month9908
mod_vvisit_counterLast month24456
mod_vvisit_counterAll days304769

We have: 3 guests online
Your IP: 54.82.53.231
 , 
Today: Lip 24, 2014

Liturgia na dziś

Prezentacje Multimedialne